Screen

Profile

Direction

Menu Style

Cpanel

Cafe / Restoran

  • PDF

restoran-mobilya

Mobilya Konsept projeden, uygulama projesine kadar ofis dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, alışveriş merkezi dekorasyonu, kafe ve restoran dekorasyonu konularında portfolyo sahibi olan Evgör dekorasyonda kullanılan mobilya, aydınlatma armatürleri ve donanım elemanlarının tasarımları ve üretimleri konusuda dahil kapsamlı bir dekorasyon hizmeti vermektedir.

EVGÖR Mimarlık Restaurant Dekorasyon sizin istekleriniz, zevkleriniz, çizginiz ve renkleriniz doğrultusunda proje tasarımı yaparak siz değerli müşterilerimize dekorasyon ve mimari proje tasarımı konusunda en iyi hizmeti vermeye gayret göstermektedir.
2006'dan beri yıllık mimarlık pratiğinde, mimari projeler, iç mimari projeler ve uygulama hizmeti ile birçok mekana imzamızı atmış bulunmaktayız. Restoran dekorasyonu konusunda birçok referansı bulunan firmamız, sizin istekleriniz ve gereksinimlerinize göre kişiye özel tasarım hizmeti vererek sektöründe ön sıralarda olmayı başarmıştır.

Yurt içi ve yurt dışında mimarlık, dekorasyon, inşaat ve taahhüt işleri yapan firmamız, attığı her adımda net, kararlı ve karakterli tasarımları ile gerçekleştirdiği işlerle birçok övgü dolu teşekkür almıştır, almaya da devam edecektir.

left2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör Mobilya yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır... Devamı

Evgör Telefon Numarası

BİZİ TAKİP EDİN !